Anette Larkins mieszka w Stanach Zjednoczonych. Była ona przez lata wielbicielką mięsa, ponieważ jej mąż, Amos Larkins posiadał farmę mięsną, zatem Anette miała dostęp do świeżego mięsa w ilościach praktycznie nieograniczonych.

Potem jednak coś się zmieniło: Anette zmieniła styl życia, zaczęła pielęgnować własny ogródek z ulubionymi ziołami, warzywami i owocami.

Została wegetarianką, a następnie witarianką, od 27 lat nie jada niczego gotowanego. Pieczołowicie zbiera deszczówkę, którą podlewa swój ogród, a także pije ją.

Ile lat ma Anette Larkins? 35? 42?

Anette Larkins urodziła się w 1942 roku, ma w tej chwili 70 lat. Często gdy wychodzi ze swoim mężem ludzie biorą Anette za jego… córkę.

W istocie, mąż Anette żywi się dietą tradycyjną, ma cukrzycę oraz nadciśnienie – codziennie zażywa leki aby móc funkcjonować.

Anette natomiast od lat nie miała potrzeby zażyć nawet aspiryny 🙂

A tak wygląda Anette w towarzystwie męża:

 anette z mężem

anette

Co sprawia, że Anette zatrzymała czas, a jej system immunologiczny pracuje bez szwanku, pomimo zaawansowanego (jak na nasze standardowe kryteria) wieku?

Nigdy nie poddała się bowiem żadnym operacjom plastycznym, zaś oglądając jej programy w TV można doprawdy pozazdrościć energii witalnej, jaką tryska i świetnym humorem jakim emanuje.

Czy to witariańskie jedzenie z uprawianego własnoręcznie ogródka, jakieś wyjątkowo „dobre geny”, czy też deszczówka, którą namiętnie pije?

Obstawiam na to pierwsze: w rodzinie Anette choroby takie jak rak, cukrzyca, wylew i zawał zebrały bowiem obfite żniwo.

Piękna i inspirująca kobieta!

Anette chętnie dzieli się swoimi poradami na zdrowe życie – jej marzeniem jest, aby wszyscy chcieli być zdrowi, piękni i długowieczni, napisała dwuczęściowy poradnik, „Journey to Health” (droga do zdrowia), prowadzi swoją stronę internetową i fanpejdż na Fejsie.

Tu możecie zobaczyć wywiad z nią, przeprowadzony przez internautę z Australii.

Strona Anette Larkins na Facebooku: https://www.facebook.com/AnnetteLarkins