Dr Caldwell B. Esselstyn „Chroń i lecz swoje serce. Naukowo udowodniona dieta, która wydłuży twoje życie”

Choroby serca czyhają na każdego z nas. Normą stało się to, że zapadają na nie coraz młodsze osoby. Takiemu stanowi rzeczy sprzyja nie tylko niewłaściwa dieta, ale również coraz bardziej przepełnione stresem tempo życia.

Pomocne będą wskazówki niekwestionowanego autorytetu medycznego Dra Caldwella Esselstyna, który opublikował książkę opartą na doświadczeniach własnych pacjentów.

Badania doktora Esselstyna są jednymi z najskrupulatniej przeprowadzonych dochodzeń medycznych, jakich podjęto się w ostatnim stuleciu.

Udowadniają one, że zmiany w diecie (i tylko one) radykalnie zmniejszają tempo starzenia się tętnic i poprawiają ich kondycję.

Okazało się, że postęp nawet najostrzejszej i rozwijającej się od wielu lat postaci choroby wieńcowej może zostać odwrócony przez wprowadzenie zmian do jadłospisu i stylu życia.

Jeśli zastosujesz program żywieniowy zaprezentowany w tej publikacji, staniesz się praktycznie odporny na zawały serca.

Udowodnili to dobitnie pacjenci doktora Esselstyna, którym już dwadzieścia lat temu zakomunikowano, że nie przeżyją nawet roku.

Dzisiaj są oni w pełni zdrowi, a stanu układu krążenia mogą im pozazdrościć dużo młodsze osoby.

Książka zawiera ponad 150 przepisów kulinarnych pozwalających cieszyć się w pełni zdrowiem i długowiecznością, bez rezygnacji z dobrego smaku spożywanych pokarmów.

Można zakupić książkę tutaj: [klik].