Piękna Amerykanka Miki Kirk zajęła pierwsze miejsce w głosowaniu na „Najseksowniejszą wegetariankę po 50-tce” zorganizowanym przez organizację PETA. Zgadnijcie ile lat ma ta Pani?

To, że przekroczyła pięćdziesiątkę to już wiemy. 🙂

Mimi Kirk ma 73 lata. Słownie: siedemdziesiąt trzy lata.

Odżywia się od jakiegoś czasu wyłącznie na surowo (zielone szejki, surowe warzywa i owoce, generalnie tzw. raw food – jedzenie żywe i świeże, przygotowane w temperaturze nie przekraczającej 50 stopni Celsjusza),

Mimi nie spożywa żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego, ani zawierających cukier lub białą mąkę lub przemysłowo przetworzonych. Tylko świeże, żywe jedzenie pełne enzymów i odżywczych witamin – warzywa i owoce.

 

Mimi jest witarianką – nie je więc niczego gotowanego. Wychodzi z założenia, że żywe, świeże produkty pochodzenia roślinnego poddane wysokiej temperaturze zostają zubożone jeśli chodzi o ilość wszystkich ważnych dla nas składników odżywczych takich jak witalne enzymy i witaminy.

Jednak Mimi nie zawsze tak wspaniale się czuła, nie zawsze tak pięknie i młodo wyglądała.

Zobaczcie jak wyglądała, zanim zaczęła odżywiać się na surowo i żyła „jak wszyscy” – czyli niezdrowo.

Mimi Kirk dawniej i dziś

Zostawmy jednak na chwilę na boku względy estetyczne. Mimi Kirk pozbyła się opływającego jej sylwetkę tłuszczu, a tym samym bezwzględnie przedłużyła sobie życie.

Zaczęła od oczyszczenia organizmu, zmieniła sposób odżywiania się, pożegnała siedzący tryb życia. Jest w tej chwili nie tylko piękniejsza, ale i dużo dużo zdrowsza i szczęśliwsza. Nareszcie czuje, że żyje – pełną piersią i do końca.

W wieku 73 lat żyje pełnią życia jaką niejeden dwudziestolatek mógłby jej pozazdrościć i odkrywa codziennie radość z przeżytej każdej chwili. Odkryła radość jaką daje utrzymywanie ciała w ruchu i karmienie go odżywczymi, żywymi pokarmami.

Inspirująca historia Mimi Kirk pięknie pokazuje, że warto walczyć o swoje zdrowie w każdym wieku. Długowieczność i szczęśliwe życie jest w zasięgu ręki każdego człowieka.

Wystarczy tylko chcieć zmienić tryb życia i swoją mentalność.

Nie wszyscy są na to gotowi. A to nie przychodzi ot, tak sobie. Naturze musimy pomóc.

Najpierw poznać jej prawa, pochylić się przed nimi z szacunkiem.

Dopiero wtedy można oczekiwać od niej czegoś w zamian, najpiękniejszego daru jakim jest długowieczność, zdrowie, energia, młodość.

Strona Mimi Kirk na Facebooku: https://www.facebook.com/mimi.kirk.5851

Aktualizacja 28.09.2013:

mimi kirk

Mimi Kirk właśnie świętuje swoje 75 urodziny, bycząc się na plaży podczas zasłużonego urlopu. Przyznajcie, że wygląda po prostu świetnie. 🙂

Piękna i szalenie inspirująca kobieta!