Drodzy Czytelnicy!

Dostaję od Was bardzo dużo listów. Jest ich tyle, że nie jestem w stanie na wszystkie odpisywać, za co z góry przepraszam.

Najbardziej cieszą mnie historie czytelników i listy z podziękowaniami za zamieszczone na witrynie treści, które pomogły czytelnikom w odzyskaniu zdrowia. Czasem są to całe rodziny, które zmieniły dietę oraz styl życia, bycia i myślenia, w związku z czym dzieci nieoczekiwanie przestały ciągle chorować, a dorosłym zbędne stały się dotychczasowe wycieczki pomiędzy lekarzami rozmaitych specjalności.

Często dostaję też wzruszające listy od starszych jak i młodszych osób, którym udało się (dzięki pracy nad swoimi nawykami żywieniowymi i myślowymi) pozyskać nawet remisję “nieuleczalnych chorób” (czyli takich, z którymi medycyna akademicka nie radzi sobie): czują się świetnie, normalnie funkcjonują i nie potrzebują już lekarstw (najczęściej żadnych, czasami minimalne ilości). 

Nie ma dla mnie większej radości niż czytanie takich właśnie listów!

Są one świadectwem tego, jak wielka drzemie w człowieku moc i co można osiągnąć posiadając odpowiednią wiedzę oraz towarzyszącą jej silną motywację. Kiedy te dwa elementy zostaną dodatkowo spięte mostem konsekwentnych działań – wtedy rodzą się prawdziwe cuda: mamy szansę osobiście doświadczać w rzeczywistości tego, o czym pisze się na tej witrynie: warzywa i owoce naprawdę potrafią przywracać zaniedbane zdrowie i utraconą witalność, a organizm człowieka ma niezwykłe zdolności samouzdrawiania, o ile stworzy mu się do tego odpowiednie warunki.

Jeśli masz zatem swoją historię – opowiedz ją innym, podziel się. 

Wyślij swoją historię na adres mailowy kontakt@akademiawitalnosci.pl. Dla najlepszych opisów przewidziane są nagrody – książki “Dieta Odżywcza” (wraz z dodatkiem zawierającym przepisy kulinarne), autorstwa Mateusza Żłobińskiego. O tej niesamowicie przydatnej książce pisałam tutaj [klik].

historie czytelników

Wyróżnione prace wzbogacą naszą zakładkę “Historie Czytelników”. Jest wiele osób schorowanych, cierpiących, pozbawionych nadziei na swoje wyzdrowienie. Historie czytelników zamieszczone na naszej witrynie są olbrzymią inspiracją dla innych! Twoja też może nią być i pomóc jakiejś potrzebującej osobie.

Cenię sobie prywatność czytelników, toteż opisane historie nie będą zawierać innych danych osobowych jak tylko imię – na życzenie mogę nawet zmienić je na inne (jeśli tego właśnie sobie życzysz – zaznacz to proszę w mailu). Mile widziane będą fotografie “przed” i “po” (np. cofanie się zmian skórnych itp.).

Na Wasze prace czekam do przyszłego piątku, 10 marca 2017.
 

Podobał Ci się ten artykuł?
Podaj swój adres e-mail by otrzymywać ode mnie wartościowe informacje!

Twój e-mail jest bezpieczny. Szanuję Twoją prywatność i nie udostępniam nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz się wypisać.