Drodzy Czytelnicy,

w odpowiedzi na mojego maila wysłanego na początku tego roku przesłaliście mi mnóstwo niezwykle cennych sugestii i próśb. Za wszystkie maile bardzo serdecznie dziękuję. Dały mi szczegółowy obraz tego jakie są Wasze potrzeby.

A w końcu ja tutaj jestem właśnie dla Was. I to już od 7 lat! 🙂

W maju blog obchodzi swoje siódme urodziny, nie wiem nawet kiedy ten czas zleciał, ale jak to mówią – w dobrym towarzystwie czas płynie bardzo szybko, a ponadto… szczęśliwi czasu nie liczą! 😉

Na pytanie “co jest dla Ciebie największym wyzwaniem jeśli idzie o dbanie o zdrowie” padały w Waszych mailach najprzeróżniejsze odpowiedzi, ale ogólny obraz wyłaniał się taki: ratunku, Marlena! Istnieje tak ogromny chaos informacyjny, że człowiek się gubi.

Nie wie nawet często czy idzie w dobrą stronę (bo niby tak, a jednak ciągle coś)!

Albo:  wiemy niby co mamy robić, ale brakuje nam konsekwencji. Z konsekwencją u wielu z nas jest krucho.

A poza tym wciąż nas z każdej strony straszą: to szkodliwe, tamto szkodliwe… Zbyt często czepiamy się też szczegółów, a koncentrując swoją uwagę na drzewach tracimy z oczu cały las.

Czytając Wasze maile wzdychałam tylko: “Boże, skąd ja to znam!”. Bo przecież jeszcze te kilka lat temu byłam dokładnie w tym samym miejscu i miałam dokładnie te same wątpliwości, obawy i problemy.

Co ja bym dała, żeby mnie wtedy ktoś po prostu poprowadził za rękę!

Tymczasem moja droga do zdrowia przypominała rąbanie maczetą dżungli (tej informacyjnej!). Ale to dobrze, bo inaczej ten blog prawdopodobnie nigdy by nie powstał i  nie pomógłby tak wielu ludziom.

Nie ma więc tego złego, co by na dobre nie wyszło. 😉

OK, dosyć tych wspomnień, czas na konkrety: przygotowałam dla Was świetne szkolenie internetowe!

“7 Kluczy Do Przewlekłego Zdrowia”

 

7 kluczy do przewlekłego zdrowia

 

Jest to szkolenie, o które prosiliście. I na pewno takie szkolenie, przez które ja sama bym chciała przejść na początku mojej drogi, a nawet i już w jej trakcie.

Jest to rzecz będąca ukoronowaniem mojej wieloletniej pracy na blogu. Ale także pracy nad samą sobą.

Siedem lat prowadzenia poczytnego bloga o tym jak żyć w przewlekłym zdrowiu.

I siedem kluczy do przewlekłego zdrowia.

Nie mogło być inaczej! 🙂

Prace nad kursem szły w ostatnich miesiącach pełną parą i poświęcałam na to każdą wolną chwilkę. Włożyłam w ten kurs mnóstwo pracy i serca. Wykłady są w formie lekcji wideo, do tego pomoce naukowe jak pliki z ćwiczeniami, PDF-y, przepisy kulinarne, habit tracker, checklisty itd..

Z ogromną radością zapraszam czytelników teraz na to  szkolenie! 

Zapisy na listę oczekujących na kolejną edycję kursu pod tym linkiem:

https://kursy.akademiawitalnosci.pl/zapisz-sie-na-liste-oczekujacych/