Specjalnie dla moich czytelników dzisiaj rozpoczynam cykl #okruchywiedzy czyli uchylam rąbek tajemnicy i zupełnie za darmo pokazuję treści z mojego wykładu “Zdrowy dom”.

A zaczniemy od bardzo przydatnej listy zawierającej rośliny oczyszczające powietrze z toksyn i smogu elektronicznego EMF.

W czasach nakazanego odgórnie #zostanwdomu byliśmy zmuszeni spędzać większość czasu w czterech ścianach.

Narzekamy bardzo często na złą jakość powietrza (szczególnie w miastach), ale okazuje się, że powietrze w naszych domach też nie jest wcale najlepsze.

Wręcz przeciwnie: gdy naukowcy to zbadali – wręcz chwycili się za głowę!

Okazało się, że powietrze w pomieszczeniach może być aż 10-krotnie bardziej zanieczyszczone niż na zewnątrz.

Skąd to się bierze, skoro dbamy o czystość w domu, sprzątamy, odkurzamy itd.?

Otóż przyczyną zanieczyszczonego powietrza w naszych domach (a także w szkołach i miejscach pracy) są różnego rodzaju toksyczne substancje chemiczne wydzielane przez tworzywa sztuczne, farby, tapicerkę, dywany, meble itd.

Do tego dochodzą używane przez nas w domu urządzenia elektroniczne, które nas podtruwają oprócz tego, ponieważ tworzą szkodliwy dla zdrowia “elektroniczny smog” EMF (inaczej nazywany elektrosmogiem).

Czy możemy to zmienić?

Jak zwykle z pomocą przychodzi natura, czyli rośliny: agencja kosmiczna NASA opracowała listę takich roślin doniczkowych, które najlepiej oczyszczają powietrze w domu z różnych toksyn (np. benzen, ksylen, amoniak, formaldehyd) oraz smogu EMF.

Dzisiaj odsłaniam rąbek tajemnicy przekazując wam dostęp do jednego z plików z wiedzą, który jest częścią wykładu “Zdrowy Dom”.

Rośliny oczyszczające w domu powietrze z toksyn i smogu EMF (w/g NASA).

Niektóre z tych roślin doniczkowych oczyszczających powietrze są tak lubiane i popularne, że jest całkiem prawdopodobne, iż nawet masz już je od dawna w swoim domu!

A przynajmniej niektóre z nich.

Na przykład malowniczy i przy tym bardzo mało wymagający kwiat doniczkowy jakim jest tzw. język treściowej (czyli inaczej sansewieria, czasem zwana wężownicą).

Takich roślin oczyszczających powietrze jest jednak dużo więcej. Wszystkie zostały zebrane w opracowanym przeze mnie dla kursantów pliku PDF.

Link do pobrania pliku prześlę na maila:
<<< Kliknij tutaj  >>>

——————–

Chcesz więcej takich przydatnych okruchów wiedzy z mojego kursu online?

Polub profil Akademia Witalności na Facebooku! [klik]

Możesz też dołączyć do naszej grupy dyskusyjnej [klik]

A tymczasem korzystaj do woli z bezpłatnego dostępu do obiecanego pliku PDF z listą roślin oczyszczających powietrze z rozmaitych toksyn środowiskowych, a także z równie szkodliwego dla naszego zdrowia smogu elektronicznego, na który jesteśmy poniekąd w dzisiejszych czasach niestety skazani.

Pamiętaj, że nikt nie zadba o zdrowie Twoje i Twojej rodziny tak dobrze jak Ty, ale… aby robić to z głową trzeba mieć wiedzę o tym jak to robić. Kompleksowo! A nie na wyrywki.

Jestem tutaj po to, by tę wiedzę Ci przekazać. Korzystaj więc! ❤️

P.S. Cały wykład jest płatny, ale #okruchywiedzy udostępniać będę zawsze za darmo.

Kwestię różnych (nie tylko “doniczkowych”) metod ochrony przed wszechobecnym elektrosmogiem a także przed innymi szkodliwymi czynnikami środowiskowymi czyhającymi w naszych domach omawiam dokładniej podczas wykładu.