Choć wiosna tuż-tuż, to Sezon Infekcyjny Anno Domini 2020 wciąż trwa i końca nie widać: szaleją wirusy przeziębienia i grypy, nie wspominając o najnowszej atrakcji sezonu, czyli koronawirusie.

W sklepach zaczyna brakować nie tylko maseczek, ale i wszelkich produktów odkażających.

Czytelnicy przesyłali mi ostatnio mnóstwo maili z prośbą o przepis na skuteczny domowy odkażacz antywirusowy, który można stosować na dłonie, klamki, telefony komórkowe, klawiatury komputerowe i inne powierzchnie wymagające dezynfekcji.

Przygotowałam zatem prosty i szybki przepis – oczywiście zawierający tylko naturalne składniki.

Używam tego odkażacza w spray’u w moim domu już drugi sezon: przepięknie pachnie i do tego oparty jest na olejkach eterycznych posiadających  naukowo udowodnione potężne działanie antywirusowe.

A to jest dla mnie ważniejsze nawet niż jego ładny zapach! ✅

Przepis poniżej – zróbcie koniecznie, zajmuje to dosłownie chwilkę, pachnie nieziemsko (cytrusowo-korzennie) i skutecznie dezynfekuje.

Proporcje w tym przepisie przewidziane są dla typowej buteleczki spray o pojemności 50 ml. Oczywiście można zrobić od razu podwójną porcję.

PRZEPIS NA ANTYWIRUSOWĄ „MIESZANKĘ ZŁODZIEI”:

🎥 https://youtu.be/Du6te4r679k

ZAPISZ SIĘ NA MÓJ NEWSLETTER i POBIERZ DARMOWEGO E-BOOKA:

📩 https://akademiawitalnosci.pl/newsletter

ODWIEDŹ MÓJ SKLEPIK:

🛍 https://akademiawitalnosci.pl/sklepik

CZYTAJ MOJEGO BLOGA:

https://akademiawitalnosci.pl

P.S.

Przygotowałam też dla czytelników gotowy zestaw sześciu olejków eterycznych wchodzących w skład mieszanki, można zakupić ten zestaw w naszym sklepiku Akademii pod tym linkiem:

https://sklep.akademiawitalnosci.pl/produkt/mieszanka-zlodziei-zestaw-olejkow-eterycznych-6-szt-

P.P.S. [Edit] Odkryłam przypadkiem, że ta mieszanka zwalcza też mszyce w ogrodzie, rozpuściłam ją w oleju neem.

I jeszcze jedno: jeśli zamierzać zakupić (lub już masz w domu) olejki eteryczne, to musisz wiedzieć, że olejki eteryczne tracą moc i nie działają kiedy są utlenione, dlatego należy je umiejętnie przechowywać i właściwie się z nimi obchodzić. Koniecznie pobierz mój bezpłatny poradnik o trwałości olejków eterycznych oraz sztuce ich przechowywania. 👇