Pamiętacie artykuł o panu Antonim Huczyńskim, nazywanym pieszczotliwie “dziarskim dziadkiem”? Pisałam o nim kilka miesięcy temu w tym artykule:

https://akademiawitalnosci.pl/antoni-huczynski-lat-91-sposob-na-witalnosc-made-in-poland/

antoni huczyńskiZ ogromną przyjemnością chcę zaprosić wszystkich użytkowników Akademii Witalności na webinar (internetowe seminarium na żywo) z udziałem pana Antoniego. Weźcie w nim udział koniecznie, jeśli chcecie poznać sekrety zdrowia, witalności i jasności umysłu do późnych lat – sekrety długowieczności po prostu. Najlepiej uczyć się od praktyków  w tej dziedzinie 🙂

26 listopada pan Antoni obchodził właśnie swoje 92 urodziny! Wszystkiego najlepszego! 🙂

kwiaty

Oto adres pod którym można bezpłatnie zapisać się na webinar z udziałem pana Antoniego Huczyńskiego:

https://dlugowiecznosc.evenea.pl/

Strona wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/723280344393237/?ref_newsfeed_story_type=regular

Webinar jest bezpłatny, jeśli jednak skorzystasz z opcjonalnej i całkowicie dobrowolnej donacji w kwocie 9,90 zł, to za tę niewielką kwotę będziesz mógł dysponować dodatkowym zapisem video całego seminarium, zaś organizatorom webinaru umożliwi ten skromny gest opłacenie kosztów tego wydarzenia.

Po zapisaniu się na witrynie https://dlugowiecznosc.evenea.pl/ otrzymacie dalsze instrukcje.

Sam webinar rozpocznie się 3 grudnia 2014 r. (w najbliższą środę) o godzinie 19.00 i potrwa do godziny 20.30 .

Na czym polega webinar:

“WEBINAR to nic innego jak odbywające się “na żywo” seminarium przeniesione z sali wykładowej do Internetu. W trakcie jego trwania wszyscy uczestnicy widzą wykładowcę i innych uczestników, mogą się z nimi bezpośrednio kontaktować – zadawać pytania i wyrażać opinie. Każdy uczestnik “siedzi w pierwszym rzędzie” – nikt mu nie zasłania, nikt mu nie przeszkadza. Prezentacje pokazywane przez wykładowcę są widoczne na Twoim ekranie.”

 

Pamiętajcie: 3 grudnia 2014 r. w środę o godzinie 19.00 pan Antoni czeka na Was, ja też tam będę 🙂
 

Podobał Ci się ten artykuł?
Podaj swój adres e-mail by otrzymywać ode mnie wartościowe informacje!

Twój e-mail jest bezpieczny. Szanuję Twoją prywatność i nie udostępniam nikomu Twojego adresu. W każdej chwili możesz się wypisać.